Cloud

SSS

Img

Bazı soruların cevapları

Sıkça Sorulan Sorular

Çocuğumla birlikte sınıfa girebilir miyim?

Çocukların okula alışma dönemlerinde öğretmenlerin uygun gördüğü zamanlarda velilerin çocuklarıyla sınıfta zaman geçirmelerine izin verilmektedir.

Hangi yaş çocuklar kabul edilmektedir?

3-6 yaş arası çocuklar okulumuza kabul edilmektedir.

Okulun açık olduğu hangi saatler arasındadır?

Okulumuzun çalışma saatleri velilerin işlerine vaktinde gidebilmelerine yönelik olarak 07:00 - 18:30 arasındadır. Eğitim saatleri 08:30-18:00 arasındadır.

Okul saatleri sonrası okul açık oluyor mu?

Velilerin çalışma durumlarına göre çocuklarınız erken bırakıp en geç 18:30'da almaları mümkündür. Okulumuz nöbetçi öğretmen tarafından 07:00'de açılmaktadır.

Yarım gün programlarınız var mıdır?

Yarım gün programları için okulumuz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kayıt sırasında hangi formlar gereklidir?

Öğrencinin 4 Adet, Anne ve Babanın 1 Adet Vesikalık Fotoğrafı Öğrencinin, Annenin ve Babanın Nüfus Cüzdanı Fotokopisi Öğrencinin Aşı Kartı Fotokopisi Öğrenciyi Anne ve Baba Dışında Okuldan Alacak Kişi Varsa Fotoğrafı Öğrencinin Aile Hekiminden Alınmış Sağlık Raporu (Durum Bildirir Tek Hekim Raporu) (Pandemi Nedeniyle sağlık ocağına gitmek riskli olduğundan erteleyebilirsinz.)

Anaokulumuzda yemek servisi yapılıyor mu?

Günde 3 öğün kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olarak verilir. Aylık yemek menümüz Dr. Neslihan Yanardağ tarafından planlanır. Tüm yiyecekler besin değeri tam olarak korunacak şekilde ev tipi mutfağımızda pişirilir. Verilen her yemeğin numunesi 72 saat saklanmaktadır.

Servis imkanı bulunmakta mıdır?

Okulumuza özel bir servis şirketi bulunmamaktadır.