Cloud

Velilerimizden

Img

Velilerimizin hakkımızdaki düşüncelerini paylaşmayı seviyoruz!

Velilerimizden Yorumlar

Sizlerden hakkımızdaki düşüncelerinizi her zaman ve her yerde duymak isteriz. Yayınlanmasını isterseniz yazılı olarak da iletebilirsiniz.

 • img
  Selda&Barış Aşkın

  Kızlarımız 11 ve 6 yaşlarında. Her ikisini de 3-4 yaşlarından ilkokula kadar Neşe Buzol Anaokuluna gönderdik. Tek cümleyle özetlersek gözümüz arkada kalmadı.
  Öğretmen kadrosundaki istikrar ve dolayısıyla tecrübe sayesinde okul öncesi akademik hazırlık anlamında biz çok memnun kaldık. Özellikle İngilizce kelime dağarcığı ve telaffuz olarak her ikisinin de alt yapıları şu an bile bizden iyi olabilir. Daha da önemlisi öğretmenlerin neredeyse bir anne şefkatiyle yaklaşmaları sayesinde içimiz hep çok rahattı. En çok rahat ettiğimiz başka bir konu ise yemek daha doğrusu “sağlıklı yemek” ve “beslenme alışkanlığı”. Kreşe gitmeden önce yaşadığımız kabızlık sorunumuzun hallolması sağlıklı beslenmenin somut bir göstergesi oldu bizim için. Bu konuda yaşayacağınız tek handikap -çocuklarınız artık sizin yemeklerinizi beğenmeyebilirler 😊
  Bir de bizim ayrı bir şansımız 2. Çocuğa hamilelik dönemimizi de beraber yaşadık. Gerek Neşe Hanım’ın bizi yönlendirmesi gerek öğretmenin bire bir çocukla iletişimi sayesinde çok keyifli geçirdik bu süreci. Ve daha sonra küçük kızımızın da öğretmeninin aynı öğretmen olması hayatin güzel hediyelerinden biri oldu bize.
  Veeee şimdi bu yolculuğumuzun bitiyor olmasına üzülmüyoruz desem yalan olur. Neşe Hanım’ın ve okulunun Kırklareli için bir şans olduğunu düşünüyoruz.
  Ailece minnettarız. ❤️

 • img
  Özlem&İsmail Kılıç

  Arkadaşlarımızın tavsiyesi ile başladığımız Neşe Buzol Anaokulu ile iki yıldır eğitim hayatımız devam ediyor. İlk öğretmenimiz, canımız Aylin Öğretmenimiz… Geçen süre içinde çocuklarımıza gösterdiği sevgi, ilgi, sabrı ve kattığı değerler için çok şey borçluyuz kendisine. Çalışan bir anne olarak gönül rahatlığı ile oğlumuzu emanet ettigimiz, eğitim-öğretimden beslenmesine kadar güven duyduğumuz güzel okulumuz ile bu sene yollarımız ayrılıyor. Neşe Hanım ile yaptıkları felsefe derslerini, Aylin Öğretmenimiz ile oluşturdukları sevgi dolu ortamı ve öğrettiği değerleri, Aslı Öğretmenimizin ilgi ve emeklerini ve Pervin Teyzemizin lezzetli yemeklerini unutmayacağız. Küçücük yüreklere ektiğiniz tohumlar filizlenmeye başlamıştır. Neşe Buzol ailesine katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 • img
  Şule&Sercan Bardak

  Neşe Buzol Anaokulu namı-diğer Beyaz Balon…2 yıl boyunca oğlumun nice güzel anılarına şahit olduğum , onun kendini en güzel şekilde ifade edebilmesini , değerli bir birey olarak hissedebilmesini, çevresine ,doğaya ve insanlara karşı saygılı bir birey olarak yetişmesini ve en önemlisi de hayata sevgi dolu bir pencereden bakmasını öğreten canımız okulumuz. Tecrübeli öğretmenlerinden tutun aşçı teyzesi, temizlikçi ablası, yardımcı öğretmenleriyle bize 2 yıl boyunca aile sıcaklığını hissettiren, çözüm odaklı ve şeffaf iletişim anlayışıyla bizlere hizmet eden Neşe Buzol ve ailesine sonsuz teşekkürler. Okul öncesinde oğlumuzun akademik gelişiminin yanısıra ona sosyal ve psikolojik olarak da olumlu izler bıraktığınızı gündelik hayatmızın hemen hemen her alanında gördük ve tecrübe ettik. İlkokula donanımlı bir şekilde başlamaya artık hazırız. Sadece çocuklarımızı değil bizleri de bu ailenin bir parçası olarak hissettirdiğiniz için de çok teşekkürler.Bu sene yollarımız ayrılıyor diye üzülsem de küçük oğlumla birlikte yine yollarımız kesişeceği için mutluyum. Sevgilerle💐

 • img
  Erhan Özşeker

  Oğlumu Neşe Buzol Anaokulu’na göndermek hayatımda aldığım en doğru kararlardan biriydi. Neşe Buzol Anaokulu benim ve oğlum için bir okuldan çok daha fazlasını ifade ediyor. Maddi imkanlara sahip aileler çocuklarını herhangi bir özel okula gönderebilirler. Ancak sabahları çocuklarını okula bıraktıklarında, çocuklarını kendi ailelerinin evine bırakmışlar gibi bir huzur ve güven hissi yaşamak her okulun sağlayabileceği bir duygu değildir. Neşe Buzol Anaokulu ailesi, hayatımızın en zor günlerinde bize paha biçilmez bir destek verdi. Öğretmeninden personeline tüm çalışanlarıyla, beni ve oğlumu bir aile sıcaklığıyla bağrına bastı. En zor günlerimizde bizde uyandırdıkları güven ve dayanışma duygusu hiçbir paranın satın alamayacağı kadar değerlidir. Bir okul binasını eğitim yuvasına çeviren şey bu duygudan başkası olamaz. Okulun kapısının önünden geçmek istemeyen üç yaşındaki bir çocuğu, ‘ben okulumu ve öğretmenimi özledim, okuluma gitmek istiyorum’ diyen bir çocuğa dönüştüren sevgiyi sundukları için Neşe Buzol Anaokulu ailesini saygıyla ve minnetle selamlıyorum

 • img
  Özlem&Şener Karabulut

  Neşe Buzol Anaokulu ile yollarımız ilk olarak 2016 yılında kesişti. Kızımızı gözümüz arkada kalmadan her sabah güvenle teslim ettik Aysun Öğretmenimize ve Cemile Öğretmenimize. Aldığı okul öncesi eğitimin kalitesini kızımız ilkokula başladığında tecrübe ettik. Bu memnuniyet küçük kızımızın da Neşe Buzol Anaokulu ile tanışmasına vesile oldu. Bir çocuğun hayatında okula başlamasıyla yepyeni bir sayfaya geçilir. Annesinden sonra kendisini açtığı kişi öğretmenidir. Aylin Öğretmenimizin tecrübesi, ilgisi, şefkati, sağduyusu ve disiplini yavrumuzun ilkokula hazırlanması konusundaki katkısı çok değerli. Kızımızın kalbinde de Aylin Öğretmeni daima ayrı bir yerde olacak. Neşe Öğretmenimize, Aylin Öğretmenimize, Cemile Öğretmenimize, Aysun Öğretmenimize, Pervin Teyzemize ve Figen Teyzemize emekleri için çok teşekkür ederiz.

 • img
  Yasemin&Sefa Bertiz

  Değerli Neşe Hanım ve Neşe Buzol Anaokulu Ekibi,

  Size duyduğumuz minnettarlığı kelimelere dökmek gerçekten zor. Oğlumuz için sağladığınız destek, özen ve eğitim anlayışınızla bizi hayran bıraktınız. Neşe Hanım’ın engin tecrübesi, çocuklarımızın eğitimine olan yaklaşımı, beslenme özeni ve kurumunuzun sevgi dolu ortamı, oğlumuz için güvenli bir öğrenme alanı oluşturdu.

  Kurumunuzda geçirdiği yaklaşık iki senelik süre boyunca oğlumuzun gelişimini yakından takip etmeniz ve bize her adımda rehberlik etmeniz, biz ebeveynler olarak büyük bir huzur ve güven duygusu yaşamamıza sebep oldu. Neşe Hanım’ın önerileri ve desteği, sadece oğlumuzun eğitimi için değil, aynı zamanda ebeveynlerin bilgilendirilmesi yönünde de değerliydi.

  Tayin sebebiyle kurumunuzdan ayrılmak zorunda kaldık ancak Neşe Hanım’ın bize olan desteği ve ilgisi hiç eksilmedi. Her zaman yanımızda olduğunuzu hissettik ve bu, bizim için çok kıymetliydi. İhtiyacımız olduğu her an vakit ayırarak büyük bir ilgi ile destek oluyor.

  Neşe Buzol Anaokulu, sadece bir eğitim kurumu değil, aynı zamanda bir aile gibi hissettirdi bize. Çocuklarımızın hayatında dönüm noktası olan okul öncesi eğitimini aldığı bu özel kuruma, verdiği katkılardan dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 • img
  Pınar&Alper Küçükgöksel

  Neşe Buzol Anaokulu’nu 2022 yılında kızımızın eğitimi için tercih etmiştik. Onun ilkokula hazır olarak gittiğini ve gelişimine kattıklarınızı görünce ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anlıyoruz. Oğlumuza katacaklarınız için de şimdiden heyecanlıyız. Emeklerinize ne kadar teşekkür etsek az. Aysun Öğretmenimiz hala dilimizde. ❤️ Anlayışınız ve sevginiz için teşekkür ederiz. 🙏🏻

 • img
  Burcu&Recep Gülgen

  Neşe Buzol Anaokulu’na kayıt için gittiğimde, Neşe Hanım ile görüştüğümde, gözleri idealist, bilgili ve en önemlisi sevgi dolu bir ışıltıyla parlıyordu. Doğru okulda olduğumu anladım ve iyi ki okulunuzu seçmişim. Öğretmenlerimizin hepsi çok deneyimli, sevgi dolu ve alanlarında uzman kişiler. Kızım 2 senedir okula çok mutlu ve heyecan dolu gidiyor. Canım çocuklar emin ellerde. ❤️

 • img
  Gamze&Özgür Özdilek

  2018 yılında kesişti yollarımız Neşe Buzol Anaokulu ailesi ile.. 2 yıl oğluma kattıkları o kadar değerliydi ki sıra kızıma geldiğinde gözüm kapalı onunla da okul öncesi eğitimine Neşe Buzol’da devam ettik.
  Bir kurumdan daha fazla ne beklenebilir…
  Hastalık durumlarındaki hassasiyet ve destekleri, çocukların birey olarak ne kadar değerli olduğunu bir topluluk içinde de yaşayarak deneyimlemeleri, öğrenmekten ve keşfetmekten keyif almalarını desteklemeleri ve dahası..
  Her bir öğretmenimize emekleri için minnettarız. 🙏
  İyi ki siz…

 • img
  Merve Orakçı

  Neşe Buzol Ailesi ile 2021 yılında tanıştık ve tanıştığımız günden beri her gün iyi ki dedik 2 yıl boyunca kızımıza çok güzel anılar mutluluklar kattınız. İyi ki sizleri tanımışız. Gözünüz arkada asla kalmasın tüm öğretmenler ve çalışanlarıyla kocaman bir aile olduk. İyi ki varsınız, sizleri çok seviyoruz.

 • img
  Ekin&Ensar Teke

  İki yıl önce kafamızda bir sürü soru işareti ile geldiğimiz Kırklareli’nde en büyük şansımız oldu Neşe Buzol Anaokulu. Hem oğlumuz hem anne babası olarak biz hiç üzülmedik. Anlayış, sabır ve büyük bir şefkat ile sarıp sarmaladılar evladımızı. Geriye dönüp baktığımızda en büyük iyi ki’lerimiz arasında yer alacak harika anılar kaydettik. Oğlumuzun eğitim ve gelişimine bulunduğunuz her katkı için minnettarız.

 • img
  Pınar&Serhan Akagündüz

  Farklı bir ülkeden geldiğimiz Kırklareli’nde çocuklarımın eğitimi için en doğru tercih Neşe Buzol Anaokulu oldu. Oğlumun ve kızımın gelişimlerine katkıda bulunan tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Oğlum mezun oldu ama aklında hala ilk öğretmeni var. Bu ailesi olarak bizim için çok kıymetli. Anlayış ve göstermiş olduğunuz sonsuz sevgi için çocuklarımız adına teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.

 • img
  Duygu&Barış Çakır

  2011 yılında kızımızı emanet ettik sizlere , 2019 yılında ise oğlumuzu
  Her şeyin en güzelini ve en kalitelisini sundunuz çocuklarımıza , sadece çocuklarımıza değil bizlere de çok değerli bilgiler verdiniz. Her zaman ve her yerde söylediğim gibi çocuklarımızla neredeyse bizden daha fazla ilgilendiniz.
  İyi ki varsınız NEŞE BUZOL ailesi

 • img
  Buket&Orhan Aşkın

  Neşe Buzol Anaokulu hayatımızdaki iyi kimiz… Oğlumuz ve ailemiz için en doğru, en mutlu geçen 4 yıl. En değerlimizi çekinerek teslim ettiğimizde 31 aylıktı, ilkokula başlamadan önce maalesef diyerek ayrıldı yollarımız. Orada geçirdiğimiz her sene oğlumuzun hatırında farklı mutluluklar, anılar bıraktı. Ailemize teslim eder gibi güvenerek bıraktık her sabah, aklımızda tek bir soru işareti olmadan. Ancak en güzeli, çocuğumuzun sevgi dolu bir ortamda sevgi öğrenerek vakit geçirdiğini hissetmek oldu.

  Çok kıymetli öğretmenleri için hissettiklerimiz yazarak anlatılacak gibi bir duygu değil çünkü her birinin şevkati, sevgisi, tecrübesi, güveni anlatılamaz. Tabi bir de Neşe Öğretmenimiz…Yalnızca oğlumuzun değil, ailemizin öğretmeni…

  Kırklareli’nde en kıymetliniz yavrunuz için iyi bir başlangıç yapmak isterseniz, aklınız kalmadan emanet edebileceğiniz ve eğitiminde en iyi akademik başlangıcı verebileceğiniz tek okul. Yolumuz iyi ki Neşe Buzol Anaokulundan geçti, iyi ki birçok güzel anı biriktirdik, iyi ki oğlumuzun ilk temellerini Neşe Buzol ve Çok kıymetli öğretmenlerimize emanet ettik.

  Neşe Buzol Anaokulu bizim için Neşe Öğretmen, Cemile Öğretmen, Aylin Öğretmen, Aysun Öğretmen, Özge Öğretmen, Pervin Teyze, Figen Teyze ile harika bir aile…

  Sizleri çok seviyoruz.

 • img
  Tuğba Genç

  Yılların deneyimini bizde deneyimleyerek oğluma bu süreçte kaliteli, anlayışlı, sevgi dolu olan bu kuruma dahil olmaktan, oğlumun bu muhteşem değişimine tanık olmaktan çok mutluyum. Kurumda çalışan herkes iyi ki varlar. İyiki tercih etmişiz. Hep iyikilerle hatırlanacaksınız❣️

 • img
  Yasemin Güngören

  4 yıldır gözümüz arkada hiç kalmadan gönderdiğimiz oğlumuzun ikinci yuvası. Bütün öğretmenlerimizin sevgi dolu, şefkatli ve deneyimli oluşu okulun kalitesini belli ediyor. Eğitim konusunda çocuklar gerçekten donanımlı yetiştiriliyor. İyi ki tercihimiz Neşe Buzol Anaokulu olmuş. Oğlumuza kattıklarınız için çok teşekkür ederiz ❤️

 • img
  Ebru Sınmaz

  İki senedir Kırklareli’de yaşıyoruz ve kızımız iki senedir Neşe Buzol Anaokulu’na gidiyor. Kurucusu Neşe Hanimin ve birbirinden değerli saygıdeğer öğretmenlerinin sundukları sevgi dolu ortam kızımızın gerçek anlamda ikinci yuvası oldu. Bizde sağladıkları güven sayesinde içimiz ferah, iyi ki varlar❤🙏🏻

 • img
  Sevgi Yedek

  Vizyonuyla, uzman öğretmenleriyle ve tecrübesiyle çocuğunuzu güvenle emanet edeceğiniz bir okul ❤️

 • img
  Hilal Daldeviren

  Çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımı, okul öncesi eğitim de yaşamın en önemli basamağı. Bu anlamda çocuklarımız en iyisini hakettikleri için tercihimiz Neşe Buzol Anaokulu. Kıymetli ve deneyimli öğretmen kadrosuyla Kırklareli’de tek.🌸

 • img
  Sibel Ataç

  Kırklareli’nde çocuğunuzun okul öncesi eğitimi için gözünüzün arkada kalmadan bırakabileceğiniz tek adres… Eşsiz öğretmen kadrosuyla İyiki Neşe Buzol Anaokulu…